تور ها
تورها و پکیج‌ها

مقصد

طول سفر

قیمت

فیلتر محصولات

قیمت(تومان)

طول سفر(روز)

تور فرانسه بهترین تور برای سفری خاطره انگیز!

تور فرانسه یکی از بهترین و راحت‌ترین راه‌ها برای سفر به این کشور خاطره‌انگیز و زیباست. شما می‌توانید ارزان ترین تور فرانسه از تهران را پیدا کرده و با آن از تمام جاذبه‌های فرهنگی، طبیعی و … فرانسه بدون هیچ دغدغه‌ای لذت ببرید. همان طور که می‌دانید کشور فرانسه یکی از بهترین کشورها از دید جهانگردان است. زیرا هر گوشه‌ای از این کشور داستان‌های زیادی برای شنیدن و دیدنی‌های زیادی برای مشاهده‌ کردن دارد. با توجه به تنوع بسیار بالا در تورهای اروپایی و فرانسه، تقریبا با هر بودجه و سلیقه‌ای می‌توانید به این کشور زیبا سفر کنید. ما در این مقاله انواع تور فرانسه بهار ۱۴۰۳ را به صورت کامل برای شما بررسی و بهترین قیمت تور فرانسه را نیز به شما معرفی می‌کنیم. اگر به دنبال تور فرانسه پاریس هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. به شما اطمینان می‌دهیم که کاملا متعجب خواهید شد.

معرفی انواع تورهای فرانسه: از تور تکی تا تورهای ترکیبی

در این قسمت ما انواع تور فرانسه تک و ترکیبی را به شما معرفی می‌کنیم تا بهتر بتوانید برای رفتن به این کشور تصمیم بگیرید. برای رفتن به فرانسه 2 نوع تور وجود دارد. تور تکی فرانسه و تور ترکیبی. تور تکی فرانسه فقط برای رفتن به کشور فرانسه است. یعنی شما با گرفتن ویزای توریستی فرانسه و شرکت در تورهای تکی فرانسه، مستقیم به این کشور سفر کرده و می‌توانید به دیدن تمام جاذبه‌های این کشور بروید. چند روز در این کشور اقامت داشته باشید و لذت ببرید. یکی از بهترین  تور فرانسه بهار ۱۴۰۳، جنوب فرانسه است. تور جنوب فرانسه به شما یک فرصت عالی و بسیار بیاد ماندنی از سواحل خیره‌کننده و زیبای نیس، مارسی، و کن را می‌دهد. جایی برای ریلکس کردن و بدور از دنیای پر هیاهو ساعت‌ها استراحت کنید. در ادامه سری به طبیعت و کوه‌های فرانسه، بخصوص کوه آلپ می‌زنیم. آلپ در جنوب شرقی فرانسه واقع شده که به جرات می‌توان گفت نفس‌گیرترین مناظر طبیعی را دارد که شاید هیچ کجای دنیا نظیر آن را ندیده باشید. البته که تورهای تکی فرانسه به اینجا ختم نمی‌شود. تورهای موضوعی دیگری هم مانند تورهای تاریخی، هنری و … هستند که به همه علاقمندان این فرصت را می‌دهند تا از سفر خود به فرانسه لذت ببرد. نوع دیگری از تورهای فرانسه وجود دارد که به آن تورهای ترکیبی فرانسه گفته می‌شود. این تورها برای رفتن به فرانسه و یک کشور دیگر طراحی شده است. یعنی شما مدتی را در فرانسه و مدتی را در کشور دیگر اقامت خواهید داشت. در ادامه به  انواع تور تک و ترکیبی فرانسه اشاره خواهیم داشت. تور فرانسه نوروز ۱۴۰۳ اولین و پرطرفدارترین تور ترکیبی، فرانسه با اسپانیا است. تور فرانسه و اسپانیا یکی از بهترین تورهای ترکیبی است که می‌تواند جذابیت و زیبایی هر دو کشور را به هم داشته باشد. فرانسه و اسپانیا هر کدام ویژگی‌ها و جاذبه‌های گردشگری زیادی دارند که دیدن از هر دو اینها خالی از لطف نیست. از خیابان‌های پرجنب‌وجوش بارسلونا اسپانیا گرفته تا شکوه و زیبایی شهر پاریس، این سفر یک تجربه فراموش‌نشدنی را برای شما می‌سازد. دومین تور ترکیبی فرانسه با بلژیک خواهد بود. بلژیک هم یکی کشورهای توریستی بسیار دیدنی در فرانسه است که تاریخ و زیبایی‌های منحصر به فرد خود را دارد. با این تور می‌توانید شهرهای هر دو کشور را ببینید. تورهای تک و ترکیبی فرانسه به اینجا ختم نمی‌شود. در ادامه به  لیست قیمت تورهای فرانسه تک و ترکیبی می‌پردازیم. در ادامه  لیست انواع تورهای ارزان فرانسه را نیز به شما معرفی می‌کنیم.

لیست قیمت تورهای فرانسه در بهار ۱۴۰۳

لیست قیمت تورهای تک مقصدی فرانسه

 • تور پاریس (۱۱ روز، ۷ فروردین تا ۱۴ فروردین): غرق شوید در جشنواره‌ای از فرهنگ و زیبایی فرانسه با این بسته ۱۱ روزه خاطره‌انگیز، همه تنها با ۱۸۹۰ یورو به ازای هر نفر.
 • تور فرانسه (۵ روز، ۲۰ اردیبهشت تا ۲۵ اردیبهشت): کاوشی سریع و شیرین در قلب فرانسه، مناسب برای کسانی که زمان کمی دارند، با قیمتی اقتصادی ۱۸۹۰ یورو به ازای هر نفر.
 • تور فرانسه (۵ روز، ۱۰ خرداد تا ۱۵ خرداد): فرصتی عالی برای تجربه بهار دل‌انگیز فرانسه، همه در یک بسته ۵ روزه با قیمت ۱۸۹۰ یورو به ازای هر نفر.

 لیست قیمت تورهای ترکیبی فرانسه با کشورهای اروپایی دیگر

 • تور سوئیس و فرانسه (۷ روز، ۳ فروردین تا ۱۰ فروردین): تجربه ای بی‌نظیر از زیبایی‌های بهاری سوئیس و فرانسه با قیمتی استثنایی از ۲۱۹۰ یورو به ازای هر نفر در اتاق دو تخته، به علاوه نرخ پرواز
 • تور سوئیس و فرانسه (۷ روز، ۲۴ خرداد تا ۳۱ خرداد): فرصتی عالی برای کشف سوئیس و فرانسه در اوج شکوفایی تابستان با همان قیمت جذاب ۲۱۹۰ یورو به ازای هر نفر
 • تور سوئیس، فرانسه و هلند (۹ روز، ۲۸ اسفند تا ۸ فروردین): پیشنهادی ویژه برای استقبال از نوروز در قلب اروپا با قیمتی مناسب، ۲۳۹۰ یورو به ازای هر نفر
 • تور فرانسه و اسپانیا (۷ روز، ۲۲ فروردین تا ۲۹ فروردین): هیجان انگیز و پرزرق و برق، این تور ۷ روزه ماجراجویی در دو کشور فوق‌العاده اروپایی با ۲۴۹۰ یورو به ازای هر نفر است.
 • تور فرانسه و ایتالیا (۱۰ روز، ۲۹ اسفند تا ۱۰ فروردین): استقبال از بهار در دو کشور عشق و هنر، فرانسه و ایتالیا، با توری استثنایی ۲۸۹۰ یورو به ازای هر نفر
 • تور فرانسه و پرتغال (۷ روز، ۷ فروردین تا ۱۴ فروردین): اکتشاف فرهنگ‌ها و سواحل خیره‌کننده با ۲۲۲۰ یورو به ازای هر نفر، تعطیلات رویایی در انتظار شماست.
 • تور فرانسه و چک (۶ روز، ۳ فروردین تا ۹ فروردین): شروعی دلنشین برای سال نو با کشف زیبایی‌های فرانسه و جاذبه‌های تاریخی چک، تنها با ۲۲۹۰ یورو به ازای هر نفر

تور ترکیبی

قیمت

تور فرانسه بهار ۱۴۰۳ و ایتالیا

هر نفر در اتاق دو تخته ۲۳۹۰ یورو
تور فرانسه بهار ۱۴۰۳ و اسپانیا

هر نفر در اتاق دو تخته ۲۴۹۰ یورو

تور فرانسه بهار ۱۴۰۳ و هلند

هر نفر در اتاق دو تخته ۲۲۹۰ یورو
تور فرانسه بهار ۱۴۰۳ و چک

هر نفر در اتاق دو تخته ۲۲۹۰ یورو

به دنبال بهترین قیمت تور فرانسه هستید و همچنان ترید دارید؟ در ادامه با  تور لحظه آخری فرانسه آشنا می‌شویم.

ارزان ترین تور لحظه آخری فرانسه در بهار ۱۴۰۳

در این دنیای پرزرق و برق اروپایی و بخصوص فرانسه، تورهای لحظه آخری هم هستند که یک فرصت بسیار طلایی برای شما است. چمدان‌های خودتان را ببندید و گوش بزنگ باشید. تور لحظه آخری پاریس یک پیشنهاد بسیار عالی و هیجان انگیز برای شما است. شرکت تک تراول یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین برگزارکننده تور فرانسه است که در بسیار از مواقع برای شما صندلی خالی لحظه آخری دارد. تورهای لحظه آخری تک تراول همیشه بسیار مقرون‌به‌صرفه و ارزان‌تر از تورهای معمولی است. زیرا در این مواقع مسافرانی هستند که بنا‌به دلایلی سفر خود را کنسل کرده و به تاریخ دیگری موکول می‌کنند. از طرفی بلیط چارتر و امکانات اقامتی برای آنها در فرانسه رزرو شده است. در اینجا شما می‌توانید فورا به جای فرد منصرف شده با قیمتی به مراتب کمتر به پاریس سفر کرده و لذت ببرید. شما می‌توانید از جاذبه‌های فرانسه بدون کوچکترین نگرانی دیدن کنید. تورهای لحظه‌ آخری هیچ فرقی با تورهای عادی ندارد. تک تراول، با سابقه‌ای درخشان در ارائه تورهای لحظه آخری، اطمینان می‌دهد که همه مسافران با هزینه‌های به مراتب کمتر از بالاترین استانداردهای خدماتی و مسافرتی بهره‌مند شوند. 

ده نکته که باید قبل از سفر به فرانسه بدانید!

بهترین زمان سفر به فرانسه چه فصلی است؟ 

بهترین زمان برای سفر به فرانسه کاملا به خود شما بستگی دارد، اما به صورت کلی بهار (از مارس تا می) و پاییز (از سپتامبر تا نوامبر) به دلیل هوای معتدل و جمعیت کمتر از بقیه سال بهتر و ارزان‌تر است. اگر به دنبال شرکت در جشنواره‌ها و فعالیت‌های فرهنگی هستید، حتما تابستان (ژوئن تا آگوست) را انتخاب کنید. البته این فصل سال هم گرم‌تر است و هم ازدحام جمعیت بیشتری را دارد. فاصله هوایی ایران و فرانسه چند ساعت است؟ فاصله هوایی بین ایران (تهران) و فرانسه 4204 کیلومتر هوایی است که  به طور متوسط حدود ۵ تا ۷ ساعت طول می‌کشد تا به فرانسه برسید. تور فرانسه

بهترین زمان سفر به فرانسه چه فصلی است؟ 

بهترین زمان برای سفر به فرانسه کاملا به خود شما بستگی دارد، اما به صورت کلی بهار (از مارس تا می) و پاییز (از سپتامبر تا نوامبر) به دلیل هوای معتدل و جمعیت کمتر از بقیه سال بهتر و ارزان‌تر است. اگر به دنبال شرکت در جشنواره‌ها و فعالیت‌های فرهنگی هستید، حتما تابستان (ژوئن تا آگوست) را انتخاب کنید. البته این فصل سال هم گرم‌تر است و هم ازدحام جمعیت بیشتری را دارد.

فاصله هوایی ایران و فرانسه چند ساعت است؟

فاصله هوایی بین ایران (تهران) و فرانسه 4204 کیلومتر هوایی است که  به طور متوسط حدود ۵ تا ۷ ساعت طول می‌کشد تا به فرانسه برسید.

مدارک لازم برای تور فرانسه

 • گذرنامه باید حداقل 6 ماه اعتبار،‌ حداقل دو صفحه خالی برای ویزا داشته باشد. همچنین از تاریخ صدور آن بیش از 10 سال نگذشته باشد.
 • باید فرم ویزای توریستی نوع C پر شود. همچنین 
 • عکس پرسنلی جدید و مطابق استانداردهای ویزا
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رزرو هتل برای تمام مدت اقامت در فرانسه
 • بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 30 هزار یورو
 • گردش حساب 3 ماه اخیر + نامه تمکن مالی از بانک + گواهی اشتغال به کار
تک تراول شما را از ابتدا تا رسیدن به فرانسه راهنمایی کرده و در کنار شما خواهند بود. پس هرگز جای نگرانی نیست.

مبلغ ضمانت نامه برای تور فرانسه

مبلغ ضمانت نامه برای دریافت ویزای فرانسه در ایران از 400 میلیون تا 1 میلیارد تومان متغیر است.  شرایط ویزای فرانسه  فرانسه جزو حوزه شینگن است، به این ترتیب شما برای سفر به این کشور باید ویزای شینگن بگیرید. ویزای شینگن برای مدت محدود بین 90 تا 180 روز است که با آن می‌توانید به راحتی به همه کشورهای حوزه شینگن دیگر نیز سفر کنید. برای گرفتن ویزای تضمینی فرانسه و بدون دردسر حتما با تک تراول تماس بگیرید. کافی است تصمیم بگیرید تا تک تراول به صورت تضمینی ویزای فرانسه شما را اخذ کند. جاذبه های گردشگری فرانسه

لیست بهترین هتل های فرانسه 

 • هتل فور سیزن جورج پنجم (Four Seasons Hotel George V): تجربه‌ای لوکس و مجلل در قلب پاریس
 • هتل ریتز پاریس (Ritz Paris): هتلی با سابقه و مشهور با خدمات بی‌نظیر
 • هتل پنینسولا پاریس (The Peninsula Paris): هتلی مدرن و شیک با چشم‌اندازی زیبا از شهر
 • هتل لو موریس (Le Bristol Paris): هتلی کلاسیک و باشکوه با فضایی آرامش‌بخش
 • هتل شانگری-لا پاریس (Shangri-La Hotel Paris): هتلی آسیایی با خدماتی بی‌نظیر و چشم‌اندازی از برج ایفل
 • هتل و اسپا لو کاستل (Le Castellet): هتلی لوکس در منطقه پروانس با چشم‌اندازی از دریای مدیترانه
 • هتل بورگو سن بارت (Buergo San Bart): هتلی ساحلی در جزیره سنت بارتز با فضایی آرامش‌بخش
 • هتل لارزو دو گرند تریانون (La Réserve de Beaulieu): هتلی ساحلی در منطقه کوت دازور با خدمات بی‌نظیر
 • هتل ویلاروز (Villa La Coste): هتلی در منطقه پروانس با فضایی روستایی و آرامش‌بخش
 • هتل شاتو دو لا تور (Château de la Chèvre d'Or): هتلی در منطقه پروانس با چشم‌اندازی از کوه‌های آلپ

هتل های فرانسه هزینه روزانه در فرانسه چقدر است؟ 

هزینه روزانه در فرانسه بستگی به خود شما دارد. اما اگر به صورت کلی یک توریست برای خوش گذراندن در فرانسه باید روزانه بین 50 تا 150 یورو هزینه کند. البته اگر به دنبال سفر لوکس باشید، این هزینه خیلی بیشتر می‌شود. در ادامه به هزینه‌های روزانه زندگی در فرانسه یک نگاه کلی می‌اندازیم.
 • هزینه اقامت در هتل: 50 تا 200 یورو در هر شب
 • هاستل: 15 تا 30 یورو در هر شب
 • اجاره آپارتمان: 800 تا 2000 یورو در ماه
 • غذا در رستوران: 15 تا 30 یورو در هر وعده
 • غذا در سوپرمارکت: 10 تا 20 یورو در روز
 • غذا در فست‌فود: 5 تا 10 یورو در هر وعده
 • بلیط مترو: 1.90 یورو
 • بلیط اتوبوس: 2 یورو
 • تاکسی: 10 یورو برای هر 5 کیلومتر
 • ورود به اکثر موزه: 10 تا 20 یورو
 • فعالیت‌های تفریحی: معمولا بین 10 تا 50 یورو
مدارک ویزای فرانسه

لیست غذاهایی که باید در سفر به فرانسه امتحان کنید! 

 • کوکو ون (Coq au Vin) یک خوراک مرغ کلاسیک است که در شراب قرمز با قارچ، پیاز و همچنین مقداری بیکن پخته می‌شود، نمادی از غذای سنتی فرانسوی
 • بوف بورگینیون (Boeuf Bourguignon) خوراک گوشت گاو که با شراب قرمز بورگوندی، همراه با سبزیجات و ادویه‌جات مخصوص پخته می‌شود، غذایی محبوب در منطقه بورگوندی
 • کاسوله (Cassoulet) یک خوراک لوبیای سفید پر از گوشت‌های مختلف مانند سوسیس، گوشت گوسفند و اردک، معروف به داشتن ریشه در جنوب فرانسه
 • تارت تاتن (Tarte Tatin) یک دسر معکوس سیب کاراملیزه شده در کره و شکر، سپس با خمیر برگشته پخته می‌شود، افسانه‌ای از شهر سولونژ
 • کیش لورن (Quiche Lorraine) پای تخم‌مرغ و خامه با افزودنی‌هایی مانند بیکن و پنیر، نوعی غذای ساده اما لذیذ فرانسوی
 • راتاتوی (Ratatouille) یک خوراک سبزیجات روستایی شامل بادمجان، کدو سبز، فلفل دلمه‌ای و گوجه‌فرنگی، طعمی از پروانس
 • بولابِس (Bouillabaisse) یک آش ماهی سنتی از مارسی، پر از انواع ماهی‌ها و صدف‌ها، طعم‌دار شده با گیاهان معطر و زعفران
 • فوآ گرا (Foie Gras) کبد چرب اردک یا غاز، یکی از لوکس‌ترین پیش‌غذاهای فرانسوی، معمولا به عنوان اسپرد روی نان سرو می‌شود.
 • موساکا (Moules Marinières) صدف‌های دریایی پخته شده با پیاز، سیر، گیاهان معطر و شراب سفید، یک غذای ساحلی محبوب در فرانسه
 • کرپ (Crêpes) نازک و سبک، پر از انواع مختلفی از مواد مانند شکر، شکلات، مربا یا حتی مواد شور برای نسخه‌های غذایی، نمادی از غذای خیابانی فرانسوی
لیست غذاهای فرانسه

جاذبه های گردشگری فرانسه 

برج ایفل (Eiffel Tower) نماد مشهور پاریس و فرانسه، با ارتفاع چشمگیر خود، نقطه‌ای عالی برای تماشای منظره‌ی شهر از ارتفاع است. لوور (Louvre Museum) یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین موزه‌های جهان در پاریس، خانه‌ی مونالیزا و بسیاری از آثار هنری بی‌بدیل کاخ ورسای (Palace of Versailles) با باغ‌های خیره‌کننده و اتاق‌های باشکوه، نمونه‌ای از شکوه معماری و تاریخ فرانسه است. مون سن میشل (Mont Saint-Michel) جزیره‌ای باستانی با یک صومعه قرون وسطایی در بالای آن، نمونه‌ای از معماری مذهبی و طبیعت خیره‌کننده قلعه‌ی شنونسو (Château de Chambord) یکی از معروف‌ترین قلعه‌های دره‌ی لوار، با معماری رنسانس فرانسه و تاریخ غنی نوتردام دو پاریس (Notre-Dame de Paris) کلیسای جامع گوتیک، معروف به معماری بی‌نظیر و کارهای هنری داخلی کن (Cannes) مشهور به جشنواره فیلم سالانه‌ی خود، سواحل زیبا و فروشگاه‌های لوکس، نقطه‌ای عالی برای تجربه فرهنگ و زیبایی‌های ساحلی فرانسه آوینیون (Avignon) خانه‌ی پل شکسته معروف و کاخ پاپ‌ها، شهری پر از تاریخ و فرهنگ در جنوب فرانسه بیاریتز (Biarritz) مقصدی برای موج‌سواری با سواحل شگفت‌انگیز و فرهنگ غنی، محلی عالی برای لذت بردن از آفتاب و دریا دره‌ی لوار (Loire Valley) به خاطر قلعه‌هایش و مناظر طبیعی خیره‌کننده، ناحیه‌ای ایده‌آل برای کاوش در تاریخ و زیبایی‌های طبیعی فرانسه

تفریحات رایگان در فرانسه 

 • پیاده‌روی در کرانه رود سن (Seine River)
 • بازدید از کلیسای سنت چاپل (Sainte-Chapelle)
 • گشت و گذار در محله ماره (Le Marais)
 • بازدید از حیاط کاخ رویال (Palais Royal Gardens) 
 • پارک دس بوت شومون (Parc des Buttes-Chaumont)
 • کوه مونمارتر (Montmartre)
 • بازارهای خیابانی
 • برخی از موزه‌ها در روزهای خاصی از ماه یا سال، ورودی رایگان دارند، مانند موزه هنر مدرن و موزه پاریس
 • پیک‌نیک در حاشیه کانال سن مارتن (Canal Saint-Martin)
 • راه‌پیمایی و نمایش‌های روز باستیل (Bastille Day)

سایر نکات قبل از سفر به فرانسه که باید بدانید

زبان این کشور فرانسوی است،‌ اما مردم این کشور به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته و جای هیچ نگرانی برای شما وجود ندارد. واحد پول در فرانسه یورو است. می‌توانید کارت‌های اعتباری خود را از داخل ایران تهیه کرده و شارژ کنید تا به محض رسیدن به این کشور مشکلی نداشته باشید. پریزهای برق در فرانسه از نوع اروپایی هستند. مطمئن شوید که یک مبدل مناسب برای دستگاه‌های الکترونیکی خود همراه دارید. برای گشتن در شهر می‌توانید از از حمل و نقل عمومی و بسیار کارآمد این کشور استفاده کرده و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. اگر به رستوران‌ها و کافه‌ها می‌روید، انعام را فراموش نکنید. انعام دادن در این کشور مرسوم است و حدودا 10% ارزش فاکتور شما را شامل می‌شود. خیلی از مغازه‌ها و اداره‌ها اوایل عصر تعطیل می‌شوند.  مردمان فرانسه به پوشش خود خیلی اهمیت می‌دهند،‌ پس سعی کنید همیشه لباس‌های شیک و رسمی هم همراه داشته باشید. چون در بسیاری از رستوران‌ها و مراکز فقط می‌توانید با لباس رسمی حاضر شوید. آب لوله‌کشی فرانسه قابل نوشیدن است، اما بهتر است آب تصویه‌شده تهیه کنید. کشور فرانسه یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است،‌ اما عقل حکم می‌کند که مراقب کلاهبرداری‌ها و جیب‌برها باشید، به‌ویژه در مناطق شلوغ. در آخر اینکه مردم فرانسه به فرهنگ و آداب خود اهمیت زیادی قائل هستند. از توریست‌ها هم این انتظار را می‌رود که سعی کنن به آداب و سنن این مردمان احترام بگذارند.

چرا خرید تور فرانسه از تک تراول بهترین انتخاب است؟ 

تک تراول یکی از بهترین شرکت‌های مسافرتی در ایران است که به شما این اطمینان را می‌دهد تا یک سفر بی‌دغدغه و فراموش نشدنی را تجربه کنید. تک تراول تضمین می‌کند تا تجربه سفر به فرانسه را هرگز از یاد نبرید. این آژانس با سال‌ها تجربه سفرها و تورهای موفق اروپایی کامل‌ترین پکیج‌های تور مسافرتی به فرانسه و سایر کشورهای اروپایی را برای شما ارائه می‌کند. کافی است یکبار با کارشناسان ما تماس بگیرید تا برنامه‌ریزی دقیق سفرتان را به راحتی انجام دهیم. هر یک از شما برای سفر به فرانسه نیازهای خاصی دارید، همه آنها را به تک تراول بسپارید.

مشاوره و خرید تور فرانسه از آژانس مسافرتی تک تراول 

برای همه کسانی که به دنبال تور فرانسه با بهترین و رقابتی‌ترین قیمت هستند یک پیشنهاد هیجان انگیز داریم. تک تراول با داشتن متخصصان و مشاوران با تجربه، فراموش نشدنی ترین تور زندگی شما را برگزار می‌کنند. از شروع گرفتن ویزای تضمینی فرانسه گرفته تا بلیط هواپیما، رزرو هتل و سایر برنامه‌های خاص تور همه به راحتی برای شما انجام می‌شوند. تک تراول به عنوان یک همراه و راهنمای قابل اعتماد شما اینجاست تا با خیالی آسوده و بدون دردسر به فرانسه سفر کرده و خاطراتی رویایی برای خود و خانواده‌تان بسازید.
keyboard_arrow_up