وبلاگ

معرفی بهترین هتل های آمستردام برای سفری به یادماندنی در هلند

بهترین هتل های آمستردام

آمستردام یک شهر بسیار زیبا با کانال‌های معروفش، خانه‌های‌رنگارنگ و گل‌های زیبای هلندی بسیار معروف است. این شهر در حقیقت مانند یک جواهر درخشان در میان اروپا به حساب می‌آید. برخی از گردشگران به آن لقب ونیز شمال را نسب داده‌اند. این شهر با همه زیبایی و جاذبه‌هایی که دارد، دارای بهترین هتل‌هایی است که باید قبل از سفر آنها را بشناسید.
در ادامه بهترین هتل ها در آمستردام را برای شما معرفی می‌کنیم.

لیستی از بهترین هتل های آمستردام به همراه تصویر و آدرس

هتل والدورف استوریا آمستردام (Waldorf Astoria Amsterdam)

این هتل ۵ ستاره یکی از  بهترین هتل ها در آمستردام می‌باشد در کنار کانال‌های زیبای آمستردام واقع شده است. هتل والدورف استوریا آمستردام با ارائه امکاناتی مثل اسپا لوکس، رستوران‌های با کیفیت و اتاق‌هایی با طراحی منحصربه‌فرد، تجربه‌ای بی‌نظیر از اقامت را فراهم می‌کند.

هتل والدورف استوریا آمستردام

هتل کانسرواتوریوم (Conservatorium Hotel)

این هتل ۵ ستاره در محله موزه آمستردام واقع شده است. هتل کانسرواتوریوم با نزدیکی به موزه‌های اصلی شهر و ارائه امکاناتی نظیر اسپا، سالن ورزشی مجهز و اتاق‌های لوکس، اقامتی فرهنگی و راحت را ارائه می‌دهد.

هتل کانسرواتوریوم

هتل د ویوت (De L’Europe Amsterdam)

این هتل ۵ ستاره در قلب تاریخی آمستردام و کنار رودخانه آمستل واقع شده است. هتل د ویوت با امکاناتی مانند رستوران‌های متعدد، بار، اتاق‌هایی با دکوراسیون زیبا و چشم‌اندازهای رودخانه، اقامتی مجلل را به شما ارائه می‌کند.

هتل د ویوت آمستردام

هتل آنداز آمستردام پرینسنگراخت (Andaz Amsterdam Prinsengracht)

این هتل ۵ ستاره در کنار کانال پرینسنگراخت واقع شده است. هتل آنداز آمستردام با طراحی داخلی خلاقانه و امکاناتی مثل رستوران گورمه، باغ زمستانی و اتاق‌هایی با چشم‌اندازهای کانال، فضایی مدرن و عالی را برای مسافران به ارمغان می‌آورد.


حتما مطالعه کنید: راهنمای به سفر هلند


هتل آنداز آمستردام پرینسنگراخت

هتل آرت‌اوتل آمستردام (art’otel Amsterdam)

این هتل ۴ ستاره در نزدیکی ایستگاه مرکزی آمستردام واقع شده است. هتل آرت‌اوتل آمستردام با تمرکز بر هنر معاصر، امکاناتی مانند گالری هنری، رستوران و بار، و اتاق‌هایی با طراحی هنری و خلاق، تجربه‌ای منحصربه‌فرد را برای مهمانان خود فراهم می‌کند.

هتل آرت‌اوتل آمستردام

معرفی ۱۰ تا از ارزانترین هتل های آمستردام

هتل مینینگر (MEININGER Hotel Amsterdam City West)

این هتل در نزدیکی ایستگاه قطار اسلاتردیک آمستردام واقع شده است. هتل مینینگر با ارائه امکاناتی مانند آشپزخانه مشترک، اتاق‌های خانوادگی و اتاق بازی، اقامتی راحت و اقتصادی را برای مسافران جوان و خانواده‌ها فراهم می‌کند. به همین دلیل جزو مناسب ترین هتل های آمستردام می‌باشد.

هتل مینینگر آمستردام

هتل ایبیس بودجت آمستردام سیتی ساوت (ibis budget Amsterdam City South)

این هتل در منطقه آمستلفین واقع شده است. هتل ایبیس بودجت آمستردام سیتی ساوت با ارائه دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی و اتاق‌هایی با طراحی ساده و کارآمد، گزینه‌ای مقرون به صرفه برای اقامت است.

هتل ایزی‌هتل آمستردام سیتی سنتر ساوت (easyHotel Amsterdam City Centre South)

این هتل در محله د پیپ واقع شده است. هتل ایزی‌هتل آمستردام با ارائه اتاق‌هایی با کیفیت و با قیمتی اقتصادی، برای مسافرانی که به دنبال دسترسی آسان به جاذبه‌های شهری هستند، خیلی ایده‌آل است.

هتل جنراتور آمستردام (Generator Amsterdam)

این هتل مقرون به صرفه در پارک اوستر واقع شده است. هتل جنراتور آمستردام با ارائه فضایی مدرن و اجتماعی، امکاناتی مانند کافه و بار، و اتاق‌های خوابگاهی و خصوصی، تجربه‌ای منحصربه‌فرد از اقامت اجتماعی را ارائه می‌دهد.

هتل ایبیس بودجت آمستردام زاید اوست (ibis budget Amsterdam Zaandam)

این هتل در نزدیکی زاندام واقع شده است. هتل ایبیس بودجت زاید اوست با دسترسی آسان به مرکز شهر آمستردام و اتاق‌هایی با طراحی ساده و کاربردی، گزینه‌ای اقتصادی برای گردشگران است.

هتل ایبیس بودجت آمستردام زاید اوست

هتل استی اکی آمستردام (Stayokay Amsterdam Vondelpark)

این هاستل در کنار پارک وندل واقع شده است. هتل استی کی آمستردام با موقعیتی عالی در کنار یکی از بزرگترین پارک‌های شهر و ارائه امکاناتی مانند بار و رستوران، محیطی دوستانه برای مسافران جوان فراهم می‌کند.

هتل ووو آمستردام (WOW Amsterdam)

این هاستل در منطقه وسترپارک واقع شده است. هتل ووک آپ آمستردام با فضاهای هنری، اتاق‌های خوابگاهی و خصوصی و کافه، اقامتی اقتصادی و خلاقانه را به مهمانان ارائه می‌دهد.


حتما مطالعه کنید: تفریحات در آمستردام


هتل تئو تایمز آمستردام (The Times Hotel)

این هتل در کنار کانال هرنگراخت واقع شده است. هتل تئو تایمز آمستردام با ارائه اتاق‌هایی با چشم‌انداز کانال و دکوراسیون مدرن، اقامتی راحت و زیبا را برای گردشگران فراهم می‌نماید.

هتل سیتی‌هاب آمستردام (CityHub Amsterdam)

این هتل در محله اوود-وست واقع شده است. هتل سیتی‌هاب آمستردام با کانسپتی نوآورانه از اقامت و ارائه اتاق‌هایی به شکل کپسول، تجربه‌ای مدرن و منحصربه‌فرد را برای نسل جدید مسافران ارائه می‌کند.

هتل سیتی‌هاب آمستردام

هتل اسپونک آمستردام (ClinkNOORD Hostel)

این هتل در منطقه نورد آمستردام، به طور خاص در نوآرد واقع شده است. هتل اسپونک آمستردام با فضایی جوان‌پسند، امکاناتی مانند بار و فضای اجتماعی، و اتاق‌های خوابگاهی و خصوصی، محیطی ایده‌آل برای گردشگران به دنبال تجربه‌های اجتماعی و اقتصادی ارائه می‌دهد.

معرفی ۱۰ تا از گرانترین هتل های آمستردام

هتل سوفیتل لجند دو گراند آمستردام (Sofitel Legend The Grand Amsterdam)

این هتل ۵ ستاره در قلب تاریخی آمستردام و در نزدیکی میدان دم واقع شده است. هتل سوفیتل لجند دو گراند آمستردام با ارائه امکاناتی مثل سپا لوکس، رستوران‌های با کیفیت و اتاق‌های با طراحی منحصربه‌فرد، تجربه‌ای مجلل و تاریخی را برای مهمانان فراهم می‌کند.

هتل سوفیتل لجند دو گراند آمستردام

هتل اینترکانتیننتال آمسترافیل آمستردام (InterContinental Amstel Amsterdam)

این هتل ۵ ستاره در کنار رودخانه آمستل واقع شده است. هتل اینترکانتیننتال آمسترافیل آمستردام با ارائه امکاناتی مثل رستوران با چشم‌انداز رودخانه، اتاق‌هایی با دکوراسیون باشکوه و سرویس‌دهی استثنایی، اقامتی لوکس و فراموش‌نشدنی را ارائه می‌دهد.

هتل آکورا آمستردام (Okura Amsterdam)

این هتل ۵ ستاره در منطقه د پیپ واقع شده است. هتل آکورا آمستردام با ارائه امکاناتی مثل رستوران‌های ستاره‌دار میشلن، سپا و اتاق‌هایی با چشم‌اندازهای شهری، تجربه‌ای لوکس با تاکید بر آشپزی عالی را فراهم می‌کند.

هتل هیلتون آمستردام (Hilton Amsterdam)

این هتل ۵ ستاره در منطقه زیبای زوید واقع شده است. هتل هیلتون آمستردام با امکاناتی مثل رستوران معروف، سپا و اتاق‌های مدرن، اقامتی راحت و لوکس در محله‌ای آرام را برای مهمانان خود فراهم می‌کند.

هتل گرند هتل آمراث آمستردام (Grand Hotel Amrâth Amsterdam)

این هتل ۵ ستاره در یک ساختمان تاریخی در مرکز شهر واقع شده است. هتل گرند هتل آمراث آمستردام با ارائه امکاناتی مثل استخر سرپوشیده، سپا و اتاق‌هایی با طراحی منحصربه‌فرد، تجربه‌ای مجلل در یک بنای تاریخی را ارائه می‌کند.

هتل گرند هتل آمراث آمستردام

هتل پولمن آمستردام سنتر (Pullman Amsterdam Centre)

این هتل ۴ ستاره در نزدیکی میدان دم واقع شده است. هتل پولمن آمستردام سنتر با ارائه امکاناتی مثل سالن ورزشی مجهز، رستوران و اتاق‌هایی با طراحی مدرن، اقامتی راحت و مرکزی را برای مهمانان فراهم می‌کند.

هتل رنسانس آمستردام (Renaissance Amsterdam Hotel)

این هتل ۵ ستاره در مرکز شهر و نزدیک به ایستگاه مرکزی آمستردام واقع شده است. هتل رنسانس آمستردام با ارائه امکاناتی مثل رستوران، بار و اتاق‌هایی با طراحی زیبا، محلی ایده‌آل برای کاوش شهر از موقعیت مرکزی است.

هتل کیمپتون دی ویت آمستردام (Kimpton De Witt Amsterdam)

این هتل ۴ ستاره در قلب آمستردام واقع شده است. هتل کیمپتون دی ویت با ارائه امکاناتی مثل باغ داخلی زیبا، رستوران‌ها و اتاق‌هایی با دکوراسیون معاصر، تجربه‌ای دوستانه و مدرن را برای مهمانان فراهم می‌کند.

هتل زوکو آمستردام (Zoku Amsterdam)

این هتل مدرن در منطقه ایسترن داکلندز واقع شده است. هتل زوکو آمستردام با کانسپتی نوآورانه برای اقامت‌های طولانی‌مدت، امکاناتی مانند آشپزخانه‌های مشترک، فضاهای کاری مشترک و اتاق‌هایی با طراحی هوشمند، فضایی کارآمد و اجتماعی برای مهمانان فراهم می‌کند.

هتل وست کورد آمستردام (WestCord Fashion Hotel Amsterdam)

این هتل ۴ ستاره در نزدیکی پارک ویستر واقع شده است. هتل وست کورد آمستردام با ارائه امکاناتی مثل استخر سرپوشیده، سپا و اتاق‌هایی با طراحی مد روز، اقامتی شیک و راحت در یک محیط آرام را برای مهمانان خود فراهم می‌کند.

هتل وست کورد آمستردام

معرفی ۱۰ تا از لوکس ترین هتل های آمستردام

هتل دیلن آمستردام (The Dylan Amsterdam)

این هتل ۵ ستاره در محله نه گورگن (Nine Streets) واقع شده است. هتل دیلن آمستردام با ارائه امکاناتی مانند رستوران با ستاره میشلن، حیاط داخلی زیبا و اتاق‌هایی با طراحی منحصربه‌فرد، تجربه‌ای لوکس و اختصاصی را برای مهمانانش فراهم می‌کند.

هتل دیلن آمستردام

هتل سیر آلبرت (Sir Albert Hotel)

این هتل بوتیک ۴ ستاره در منطقه د پیپ واقع شده است. هتل سیر آلبرت با امکاناتی مانند رستوران ژاپنی، اتاق‌هایی با طراحی شیک و سرویس دهی عالی، محیطی مدرن و راحت برای مهمانان ارائه می‌دهد.

هتل پولزر آمستردام (Pulitzer Amsterdam)

این هتل ۵ ستاره در کنار کانال‌های زیبای آمستردام واقع شده است. هتل پولزر آمستردام با ارائه اتاق‌هایی که دارای دکوراسیونی منحصربه‌فرد هستند و حیاط‌های داخلی پر از گیاه، تجربه‌ای بی‌نظیر از اقامت در آمستردام را تضمین می‌کند.

هتل مورگان اند میز (Morgan & Mees)

این هتل بوتیک در نزدیکی مرکز شهر آمستردام واقع شده است. هتل مورگان اند میز با ارائه امکاناتی مانند بار و رستوران با منوی مدیترانه‌ای و اتاق‌هایی با طراحی مینیمال، محیطی دوستانه و مدرن ارائه می‌دهد.

هتل مورگان اند میز آمستردام

هتل بریوز آمستردام (Breitner House)

این هتل لوکس در منطقه اوستر پارک واقع شده است. هتل بریوز آمستردام با اتاق‌هایی که هر کدام به سبکی منحصربه‌فرد طراحی شده‌اند و صبحانه‌ای لوکس، تجربه‌ای اختصاصی و رویایی را برای مهمانان خود فراهم می‌کند.

هتل توئنتی سون آمستردام (Twenty Seven Hotel)

این هتل اختصاصی ۵ ستاره در قلب میدان دم واقع شده است. هتل توئنتی سون با امکاناتی مانند سوئیت‌های فوق لوکس، خدمات کانسیرژ سطح بالا و دکوراسیونی باشکوه، اقامتی بی‌مانند در آمستردام را ارائه می‌دهد.

هتل موزیک (Hotel Mosaic)

این هتل در نزدیکی مرکز شهر و پارک وندل واقع شده است. هتل موزیک با ارائه اتاق‌هایی مدرن و راحت و دسترسی آسان به جاذبه‌های اصلی شهر، اقامتی کارآمد و مقرون‌به‌صرفه را برای مهمانان فراهم می‌کند.

هتل بانک آمستردام (The Bank Hotel)

این هتل بوتیک در منطقه ژردن واقع شده است. هتل بانک آمستردام با امکاناتی مانند اتاق‌هایی با طراحی مدرن، بار و کافه، اقامتی شیک و راحت را در یک ساختمان تاریخی بانک ارائه می‌دهد.

هتل بانک آمستردام

هتل بلو تاور آمستردام (Blue Tower Hotel)

این هتل ۴ ستاره در غرب آمستردام واقع شده است. هتل بلو تاور آمستردام با ارائه اتاق‌هایی با چشم‌اندازهای شهری، رستوران و امکانات مدرن، اقامتی راحت و دسترسی آسان به مرکز شهر را تضمین می‌کند.

هتل آمادی پانوراما آمستردام (Amadi Panorama Hotel)

این هتل ۴ ستاره در منطقه آی‌جی‌بی واقع شده است. هتل آمادی پانوراما آمستردام با ارائه اتاق‌هایی با چشم‌اندازهای بی‌نظیر از دریاچه آی‌جی و امکانات مدرن، تجربه‌ای آرامش‌بخش و لوکس را برای مهمانان فراهم می‌کند.

رزرو آنلاین هتل در آمستردام در سایت تک تراول

رزرو هتل آمستردام را با بهترین قیمت هیچ وقت به این سادگی و آسانی نبوده است.
با تک تراول رزرو هتل آمستردام خود را با چند کلیک بسیار ساده انجام دهید و تمام پیچیدگی‌های اقامت خود را در آمستردام به ما باسپارید.

 

نوشتهٔ پیشین
بهترین هتل های پراگ چک به همراه تصویر و لیست قیمت
نوشتهٔ بعدی
لیستی از بهترین تفریحات رایگان در برلین آلمان
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up